matbiye.com'dan NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM

matbiye.com'dan NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM

Yazar: Tuncay Okunma Sayısı: 4449 Yayınlanma Tarihi 30 Jul 2017 Yorum: 0

ürünleri SİPARİŞ EDEBİLİRİM?

1- Önce ürün özelliklerini seçin.

2- Sipariş ve ödeme işlemlerini yapın.

3- Seçtiğiniz herhangi bir yolla kartvizit bilgilerinizi gönderin.

4- Belirtilen tarihte ürün kapınızda.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİNİN SEÇİMİ


KAĞIT TÜRLERİ


matbiye.com’dan vereceğiniz siparişlerde ürünün özelliklerini tamamen kendiniz belirlersiniz. Aşağıda kağıt türleri ile ilgili bilgiler verilmiştir.

250 Gr. Amerikan Bristol kağıt; Bir yüzü beyaz arka yüzü ise hafif kirli beyaz görüntüde olup, hafif kartonumsu bir yapıya sahip olan bir kağıt türüdür. Genel olarak tek yüzüne baskı yapılmaktadır. Arka yüzüne baskı yapılmayacak olan veya tek renk baskı yapılacak olan işlerde kullanılması uygundur. Yaptığı her alışverişte kartvizit veren, yoğun olarak kartvizit dağıtımı yapan, ekonomik ürün arayan müşterilerimize önerdiğimiz kağıt türüdür.

350 Gr.  Kuşe kağıt, Mat ve parlak olmak üzere iki çeşidi bulunan kuşe kağıt genellikle kartvizit ve broşür basımında tercih edilir. Yüzeyi tam beyaz olan kuşe kağıtlar özellikle renkli resimlerin baskısında en iyi sonucu verir. Kurumsal ve ekonomik kartvizit arayan bütün müşterilerimize önerdiğimiz kağıt türüdür.

700 Gr. Sıvama Kartvizit; İki kartın birbirine sıvanarak birleştirilip, kartın daha kalın ve kaliteli yapılmasıdır. Kredi kartı kalınlığındadır.Bu sayede asla kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz. Kurumsal ve kaliteli kartvizit arayan bütün müşterilerimize önerdiğimiz kağıt türüdür.

280 Gram Tuale Kartvizit, diğer adı Fantezi Kağıt olan tuale kartvizit yüzey kısmı desenli (dokulu) kağıt olarak bilinir. Üretimi esnasında pamuk ve selüloz birleşimi ile son derece etkileyici desen görünümü elde edilir. Standart kağıtlardan sıkılan, dokulu ve kendinden desenli kartvizit arayan müşrerilerimize önerdiğimiz kartvizit türüdür.


BASKI YÖNÜ


matbiye.com’dan ister tek taraflı, ister iki tarafı da baskılı kartvizit siparişi verebilirsiniz.


Bazı ürünlerde, çift taraf baskısı resimleri ile mevcuttur. Çift tarafının da resmi olan çalışmalarda, tek taraflı baskı istiyorsanız, özelliklerden “Sadece Ön” seçeneğini seçebilirsiniz.


Sadece tek tarafının resmi olan çalışmalarda, “Ön ve Arka Baskılı” seçeneğini seçerseniz, arka baskısı için gereken bilgiyi form ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Arkaya, başka bir kartvizit tasarımını, satacağınız veya onarımını yapacağınız ürün bilgilerini, başvuru için gereken evraklar listesini, haritayı, önün aynısını, önün İngilizcesini bastırabilirsiniz. Tek ve çift renk fiyatlarının da farklı olduğunu göz önünde bulundurun.


UYGULAMA


Kartvizitinizin su, ışık gibi dış etkenlere karşı korunması amacıyla kaplama yapılması gerekmektedir.

Baskı işlemi sonrası ürüne uygulanan kaplama işlemine selefon denir. Selefon, ürünlerin üzerine uygulanan çok ince plastik bir tabaka formundadır.

Selefon uygulaması, kâğıt ve benzeri materyalin üzerini ince ve şeffaf plastik film tabakası kaplama işleminden ibarettir.

Selefon uygulama çeşitleri

    1- Parlak SelefonÜrünlerinize parlak bitişli bir görüntü verir. Dikkat çekici olması sebebiyle daha çok yaratıcı bir iş koluna sahip firmalar tarafından tercih edilir.

    2- Mat Selefon: Mat bitişlidir. Daha şık bir görüntüsü vardır. Resmi iş kollarında faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilmektedir.


KESİM

Kartvizitinizin köşelerini ister düz, ister oval, isterseniz özel bir şekilde kesilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece daha şık kartvizitler elde edebilirsiniz.SİPARİŞ VE ÖDEME İŞLEMLERİ


Özelliklerini belirleyip, sepete attığınız ürünü  “Kasaya Git” veya “Hemen al” butonuna tıklayarak ödeme işlemini başlatabilirsiniz.

Hediye Çekiniz veya indirim kuponlarınız varsa, bu sayfada kullanabilirsiniz.

“Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak, Fatura Bilgileri, Kredi Kartı Ödeme Bilgileri ve  Kargo Bilgilerini girerek sipariş ve ödeme işlemlerini tamamlayınız.


KARTVİZİT BİLGİLERİNİN GÖNDERİLMESİ


Ödeme işleminden sonra kartvizit bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Sipariş süreniz, siz kartvizit bilgilerini gönderdiğinde başlayacaktır. Kartvizit bilgilerinizi gönderirken, sipariş numarası ve ürün kodunu da göndermeyi unutmaynız.

Çeşitli yollarla kartvizit bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

- Mail olarak: tasarim@matbiye.com adresine mail gönderebilirsiniz.

- Whatsapp veya BİP ile: 0538 868 59 17 nolu whatsapp ve BİP hattımıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.

- Skype ile: matbiye@hotmail.com Skype hesabına mesaj olarak gönderebilirsiniz..

- JOTFORM ile: Bu linkten jotform formlarını kullanarak bilgilerinizi gönderebilirsiniz.


Sosyal medya hesaplarından veya yukarıdakiler dışındaki yollarla gönderilen, kartvizit bilgileri dikkate alınmayacaktır.

Bilgilerinizi yazı olarak, kağıda yazıp fotoğrafını çekerek, örneğini çekerek gönderebilirsiniz.

Logonuzu veya görsellerinizi yüksek çözünürlüklü olarak mail yolu ile gönderebilirsiniz. Aksi takdirde çözünürlükten doğacak kalitesiz baskıdan firmamız sorumlu olmayacaktır.


TESLİMAT SÜRECİ


Ürünün teslimat süreci üründen ürüne göre değişmektedir.

Ürün sayfasından “Özellikler” bölümünden ürünün teslimat sürecini görebilirsiniz.

Ürün üç aşamadan geçmektedir.

1. Aşama : Tasarım Aşaması

2. Aşama: Baskı Aşaması

3. Aşama: Kargo Süreci

Ürünüz bu üç aşamadan geçip, elinize ulaşmaktadır. Ürününüzün durumunu, “Hesabım”dan öğrenebilirsiniz.

Kargolamalarımız Alıcı Ödemelidir. 250 TL üzeri Ücretsiz Kargo seçeneğimiz vardır.

Ürünlerin ve kampanyaların durumuna göre elden teslim de yapmaktayız.

Hızlı Teslimat için özel ürünlerimizi de seçebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap